logo
0(212) 877 43 79

Telefon Numaramız

Barış Mah. Ali Çebi Cad. No: 57 Birlik Plaza1 Kat: 3 No:345

Beylikdüzü / İstanbul

Pvc Zemin Kaplama

Kullanım Alanları

Zemin Kaplama Sistemleri; sağlık ocakları, Hastane, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler, okullar, anaokulları, yatakhaneler, kreşler, ofisler, ev; kamu binaları mağazalar, süper marketler, oteller, resturant, kapalı spor salonları, sinema, tiyatro salonları, konferans; konser, fabrikalar-ticari alanlara fuarcılık sektörü-banka yönetim binaları ve şubeleri- devlet daireleri; yemekhane,ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekânlarda kullanılan ürünlerdir. Tüm bu mekanlarda her türlü zemin döşeme ve kaplama işini özenle yapar.

Ürünlerimizin dayanıklı yapılarıyla görünümün ve rengin uzun süre deforme olmama özelliği, bakım işlemlerini kolay ve hızlı şekilde yapmanıza yardımcı olur; bakım masraflarını azaltır.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan PVC Yer Kaplaması sistemleri;  başta okul, hastane, gıda sektörü ve ilaç fabrikaları olmak üzere; hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile daha pek çok alan için öncelikli tercih sebebi olmaktadır.

PVC Zemin Kaplama tamamiyle estetik ve fonksiyonelitenin birleşimi olan plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir.

Zemin Kaplama Sistemleri,Homojen, Heterojen, Akustik, Vinil, ZVT, Mineflo, Antibakteriyel zemin, Esd, İletken condaktive, Karo halı zemin kaplama, Epoksi, Self epoksi, Grenli epoksi, Şeffaf Epoksi, Portakal Kabuğu Desenli Epoksi, Üç Boyutlu Epoksi, Self levelling Epoksi ve daha bir çok marka ile her türlü zemin kaplama işlerinde son derece kaliteli ve zengin ürün yelpazesiyle en yeni teknojiyi kullanarak zemin ömrünü maximuma ulaştıracak tüm mekanlarda uygulanabilen ve ek yerlerine sıcak kaynak çekimi yapılabilen, kaliteli, yoğun trafiğe dayanıklı, her türlü zemin döşeme ve kaplama işlerini itina ile sunar.

Neden daha iyiyiz?
TEKNOLOJİ

Ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden son derece teknolojik ortamlarda üretilen ürünler olup, kurulumlarında da son teknolojik sistemler kullanmakta ve işlerimizi itina ile yapmaktayız.

ENDÜSTRİ DENEYİMİ

Sektörde yıllardır edindiğimiz deneyimlerimizle müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gayret gösteriyoruz.

İSTATİSTİKLERİMİZ

Sürekli artış gösteren istatistik ve hizmetimizden memnun referanslarımız ile gönlünüzü almaya hazırız.

İNOVASYON

Yenlikçi ürünler ve sistemlerimiz ile sizlerin mekanlarına yeni bir hava katıyor, refah ortamını yükseltiyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Bitirdiğimiz projelerimiz ile müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyor, bu mutluluğun kalıcı olması için çalışıyoruz.

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Ürünlerimiz tamamen bakanlık onaylı ürünlerdir. Sağlığa uygun ürünler olmakla beraber aynı zamanda hijyeniktirler.

Ücretsiz Teklif Formu
Teklif almak için formu doldurunuz.

Formu doldurarak bizlere danışabilir yada teklif alabilirsiniz. Size en  kısa sürede dönüş yapacağız.

logo
Hakkımızda

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir.