logo
0(212) 877 43 79

Telefon Numaramız

Barış Mah. Ali Çebi Cad. No: 57 Birlik Plaza1 Kat: 3 No:345

Beylikdüzü / İstanbul

Voleybol Sahası Yapımı

Voleybol Sahası Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın
Sahasında uzmanlaşmış kadro ve tecrübesiyle açık ve kapalı voleybol sahaları inşa işlerini  en ince detaylarına kadar itina ile yapıyoruz.

Voleybol Sahaları Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:

Akrilik Zeminli Voleybol Sahası,
Tartan Zeminli Voleybol Sahası,
Parke Zeminli Voleybol Sahası,
Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası

Voleybol sahası yapımı ve anahtar teslimi gibi çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için telefon, email ya da sitemizde bulunan formu doldurarak sizinle iletişime geçilecektir.

Voleybol Sahaları
Açık ve Kapalı Voleybol Sahası Yapımı‘nda profesyonel voleybol zeminleri sporu kolaylaştırır, sporculara maksimum performans sağlar.

Voleybol Sahası Yapımı Çeşitleri:

Açık Voleybol Sahası
Kapalı Voleybol Sahası

Açık Voleybol Sahası, tel örgü ile çevrilmiş spor alanlarıdır. Kapalı Voleybol Sahası, çelik konstrüksiyon ile kapatılmış sahalar ve kapalı spor salonu olarak inşa edilmektedir.

Akrilik Zeminli Voleybol Sahası
Akrilik Zemin, açık ve kapalı voleybol sahası uygulamaları için çabuk kuruyan, UV ışınlarına dayanıklı ve her türlü hava koşulların uygun bir sistemdir. Akrilik zemin 2mm veya 3mm olarak uygulanabilmektedir. Akrilik zemin sistemi bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat akrilik boyadan oluşmaktadır.

Cushion Akrilik Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu, cushion, yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya katmanlarında oluşmaktadır.

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Tartan Zeminli Voleybol Sahası
Tartan Zemin, sistem iki tabakadan oluşup, su geçirgen özelliğe sahiptir. EPDM tabaka üstte, SBR granül tabaka alttadır. Granül tabakalar binder denen madde ile sıcak olarak karıştırılır. Tartan zemin genellikle 8mm + 5mm olarak tatbik edilir. Finişer denilen makine ile EPDM granül ve SBR granül yerinde döküm sıcak olarak uygulanır.

Parke Zeminli Voleybol Sahası
Ahşap spor zeminlerimiz yenilikçi tasarımı, enerji geri kazanımı, güç sarfiyatının azaltılması ve topun sekme özelliği sayesinde sporcuların ergonomik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Parke zemini, çok katmanlı bir sistemden oluşmaktadır. Ahşap zemine, alt tabakada kullanılan özel kauçuk destek sistemi ile esneklik sağlanmaktadır. Parke zeminlerimiz mükemmel kayma direnci, çizilme mukavemeti ve dayanıklılığı sağlayabilmek için farklı parametrelerde düzenli olarak kalite testlerinden geçmektedir.

Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası
Poliüretan Zemin,tek parça halinde uygulanan, esnek, kayma ve aşınma yapmayan, birçok renk seçeneği bulunan bir zemin kaplama türüdür. Poliüretan zemin kaplama ile mat, parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. İç ve dış mekanlara uygulanabilen poliüretan kaplama; çizilmeye, güneş ışınlarına, her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplama malzemesidir.

Neden daha iyiyiz?
TEKNOLOJİ

Ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden son derece teknolojik ortamlarda üretilen ürünler olup, kurulumlarında da son teknolojik sistemler kullanmakta ve işlerimizi itina ile yapmaktayız.

ENDÜSTRİ DENEYİMİ

Sektörde yıllardır edindiğimiz deneyimlerimizle müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gayret gösteriyoruz.

İSTATİSTİKLERİMİZ

Sürekli artış gösteren istatistik ve hizmetimizden memnun referanslarımız ile gönlünüzü almaya hazırız.

İNOVASYON

Yenlikçi ürünler ve sistemlerimiz ile sizlerin mekanlarına yeni bir hava katıyor, refah ortamını yükseltiyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Bitirdiğimiz projelerimiz ile müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyor, bu mutluluğun kalıcı olması için çalışıyoruz.

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Ürünlerimiz tamamen bakanlık onaylı ürünlerdir. Sağlığa uygun ürünler olmakla beraber aynı zamanda hijyeniktirler.

Ücretsiz Teklif Formu
Teklif almak için formu doldurunuz.

Formu doldurarak bizlere danışabilir yada teklif alabilirsiniz. Size en  kısa sürede dönüş yapacağız.

logo
Hakkımızda

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir.