logo
0(212) 877 43 79

Telefon Numaramız

Barış Mah. Ali Çebi Cad. No: 57 Birlik Plaza1 Kat: 3 No:345

Beylikdüzü / İstanbul

Tenis Kortları Zemin Kaplama Ve Yapımı

Tenis Kortu Yapımı ile ilgili hemen detaylı bilgi alın.
Zemin Kaplama Sistemleri, tenis kortları yapımında uzmanlaşmış kadro ve tecrübesiyle açık ve kapalı tenis kortu inşa işlerini itinayla ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde yapmaktadır.

Sentetik Çim Tenis Kortu
Sentetik Çim Tenis Kortlarını, uzman ve deneyimli ekibimizle birlikte müşterilerimizin isteğine göre tüm aşamalarda her türlü hizmeti en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Tenis Kortu Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:

Sentetik Çim Tenis Kortu,
Tartan Zemin Tenis Kortu,
Akrilik Zemin Tenis Kortu,

Tenis Kortu Yapımı ve Anahtar Teslimi Çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için lütfen sitemizdeki formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra en kısa sürede telefon veya email yoluyla sizinle iletişime geçilecektir.

Tenis Kortları
Tenis Kortları, Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından belirlenen norm ve standartlara göre inşa edilmekte olup, ITF tarafından gerekli testler yapılarak ITF sertifikalı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. Bu standartlara göre tenis kortu yapım alanı, boyda 36 metre ende ise 18 metre toplamda ise 668 metrekare olarak belirlenmiştir.

Tenis kortları uluslararası ölçülerin dışında amatör kullanımlar ve hobi için daha ufak veya daha büyük ölçülerde yapabilmekteyiz. Özellikle sitelerde ve müstakil yaşam alanlarında oldukça sık tercih edilmektedir.

Spor zeminleri sektöründeki yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile profesyonel ve sorunsuz bir şekilde tenis kortu kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Açık Tenis Kortları
Profesyonel tenis karşılaşmaları genellikle açık ve tribünlü kortlarda yapılmaktadır. Açık kortlar için tribün çeşitlerimiz portatif veya sabit tribün olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca tribünlerin üzeri isteğe göre özel çelik konstrüksiyon yapılar ile kapatılabilmektedir.
Profesyonel kortlar dışında açık tenis kortları en çok tercih edilen ve ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Toplu konut sitelerinin bahçelerinde, okul bahçelerinde, belediyelerin ücretsiz tenis kortlarında, otel spor alanlarında ve büyük spor salonlarının bahçelerinde çeşitli zeminlerde (genellikle akrilik zemin olarak) yapılması tercih ediliyor.

Kapalı Tenis Kortları
Kapalı tenis kortu yapımı tercih eden müşterilerimiz genellikle ticari amaçlı tenis oynatan ve tenis okulu sahibi olan kişilerdir. Bu hususta günün her saatinde ve her yaştan müşteriye güneşten veya kış şartlarından etkilenmeden tenis oynama imkanı sunulabilmektedir.

Kapalı tenis kortları ayrıca çelik konstrüksiyon olarak da yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyon ile üzeri kapatılmış kortlar branda veya özel PVC kaplama ürünlerle izole edilir. Bu tür kapalı tenis sahası balon kortlara göre çok daha sağlam ve havadardır. İstenildiği zaman sahanın bütün yan brandaları açılabilmekte ve sürekli hava akışı sağlanabilmektedir.

Neden daha iyiyiz?
TEKNOLOJİ

Ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden son derece teknolojik ortamlarda üretilen ürünler olup, kurulumlarında da son teknolojik sistemler kullanmakta ve işlerimizi itina ile yapmaktayız.

ENDÜSTRİ DENEYİMİ

Sektörde yıllardır edindiğimiz deneyimlerimizle müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gayret gösteriyoruz.

İSTATİSTİKLERİMİZ

Sürekli artış gösteren istatistik ve hizmetimizden memnun referanslarımız ile gönlünüzü almaya hazırız.

İNOVASYON

Yenlikçi ürünler ve sistemlerimiz ile sizlerin mekanlarına yeni bir hava katıyor, refah ortamını yükseltiyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Bitirdiğimiz projelerimiz ile müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyor, bu mutluluğun kalıcı olması için çalışıyoruz.

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Ürünlerimiz tamamen bakanlık onaylı ürünlerdir. Sağlığa uygun ürünler olmakla beraber aynı zamanda hijyeniktirler.

Ücretsiz Teklif Formu
Teklif almak için formu doldurunuz.

Formu doldurarak bizlere danışabilir yada teklif alabilirsiniz. Size en  kısa sürede dönüş yapacağız.

logo
Hakkımızda

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir.