logo
0(212) 877 43 79

Telefon Numaramız

Barış Mah. Ali Çebi Cad. No: 57 Birlik Plaza1 Kat: 3 No:345

Beylikdüzü / İstanbul

Merdiven Ve Kaymaz Yer Kaplamaları

Merdiven Kaplama İçin Neden PVC Kaplama Kullanılır ?
Başlıca ürün modelleri homojen, heterojen, akustik pvc zemin kaplama olarak sıralanır. Birçok anaokulu renkli pvc yer kaplama modellerini tercih etmektedir.

Apartman merdiven kaplamasında ise sade ve açık renkler genelde ferah bir ortam sağladığı için fazlaca tercih edilmektedir. Kaymaz merdiven malzemesi olarak üretilen merdivenlerde olası bir kayma ve düşme riskini tamamı ile ortadan kaldırır ve güvenli bir zemin sağlar.

Merdiven basamakları uç kısımlarında merdiven profili ile kayma riskini tümüyle engeller. Böylece basamak zemin kaplaması tamamı ile kaymaz özellikte olur ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

PVC esaslı yer döşemeleri antibakteriyel özelliği ile yüzeyinde kir veya bakteri barındırmaz bu nedenle temizliği oldukça pratik ve kolaydır. PVC merdiven döşeme yoğun trafik yer kaplama malzemesi olduğu için uzun yıllar bakım ve onarım gerektirmez oldukça uzun ömürlüdür. PVC merdiven kaplama fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Merdiven Kaplama İçin Hangi Malzeme Uygundur ?
Merdiven kaplama için basamaklara hangi döşeme malzemesi uygun olur sorusuna şöyle açıklama yapalım. Birçok yerleşim ve yaşam alanlarında merdiven ve bina girişi gibi yerler genelde ortak kullanım alanı olarak kullanılmaktadır.

Bu alanlar genel olarak insan trafiğinin ve kullanım alanının yoğunlukla yaşandığı yerlerdir. Her türlü basamak kaplama malzemesi mermer dahil olmak üzere zamanla aşınma ve yıpranma gösterebiliyor.

Bu nedenle merdiven döşeme malzemesi seçimi oldukça önemlidir.

Günümüzde merdiven zemin kaplamasında yaygın olarak kullanılan pvc esaslı yer döşeme malzemeleri son derece kaliteli sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için merdiven kaplama uygulamasında fazlasıyla rağbet görmektedir.

PVC zemin kaplamaları her türlü yoğun trafiğe karşı uygun bir yapıda üretilmektedir.

Özellikle de anaokulu merdiven döşemesinde ve kreş merdiven kaplaması gibi yerler için yumuşak ve esnek zemin kaplaması olarak tasarlanmıştır.

Kimi tüketici PVC merdiven döşeme malzemesi araştırması yaparken ürünün açılımını ve tanımını bilmediğinden dolayı mineflo merdiven kaplaması olarak yanlış bir uygulama yaptırabiliyor.

Neden daha iyiyiz?
TEKNOLOJİ

Ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden son derece teknolojik ortamlarda üretilen ürünler olup, kurulumlarında da son teknolojik sistemler kullanmakta ve işlerimizi itina ile yapmaktayız.

ENDÜSTRİ DENEYİMİ

Sektörde yıllardır edindiğimiz deneyimlerimizle müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gayret gösteriyoruz.

İSTATİSTİKLERİMİZ

Sürekli artış gösteren istatistik ve hizmetimizden memnun referanslarımız ile gönlünüzü almaya hazırız.

İNOVASYON

Yenlikçi ürünler ve sistemlerimiz ile sizlerin mekanlarına yeni bir hava katıyor, refah ortamını yükseltiyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Bitirdiğimiz projelerimiz ile müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyor, bu mutluluğun kalıcı olması için çalışıyoruz.

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Ürünlerimiz tamamen bakanlık onaylı ürünlerdir. Sağlığa uygun ürünler olmakla beraber aynı zamanda hijyeniktirler.

Ücretsiz Teklif Formu
Teklif almak için formu doldurunuz.

Formu doldurarak bizlere danışabilir yada teklif alabilirsiniz. Size en  kısa sürede dönüş yapacağız.

logo
Hakkımızda

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir.