logo
0(212) 877 43 79

Telefon Numaramız

Barış Mah. Ali Çebi Cad. No: 57 Birlik Plaza1 Kat: 3 No:345

Beylikdüzü / İstanbul

Kapalı Futbol Sahası Yapımı

KAPALI SPOR HALI SAHA YAPIMI

Zemin Kaplama Sistemleri kapalı halı saha olarak bilinen kapalı futbol sahası, saha yanları ve saha üzeri statik hesaplara uygun olarak konstrüksiyon sistemleri konusunda uzman kadro ve yılların vermiş olduğu tecrübeyle siz müşterilerimizin hizmetine sunar. Müşterilerin tercihine bağlı olarak konstrüksiyon üzeri branda veya cam elyaf malzemeden mamul oluklu malzeme ile kaplanır. Saha yanları istenirse açılır-kapanır yapılabilir.

Halı Saha Ölçüleri
18m * 36m = 648 m² (çok amaçlı)
20m * 40m = 800 m²
25m * 40m = 1000 m²
25m * 45m = 1125 m²
27m * 47m = 1269 m²
30m * 50m = 1500 m²
32m * 52m = 1664 m²

En uygun halı saha ölçüleri takriben 30m*50m olarak kabul edilir. Daha büyük ölçülerdeki sahalar ticari kullanım amaçları için ve amatör futbol severler için uygun değildir.

Kapalı Halı Saha Yapım Maliyeti
Kapalı halı saha yapım maliyeti öncelikle kapalı halı saha çeşidine göre değişmektedir. Kapalı halı sahalarda konstrüksiyon üzerinde kullanılan branda, sac veya pvc kaplama malzemesi fiyat farklılıkları göstermektedir. Kapalı halı saha yapımında en önemli fiyat farkı boyutundan kaynaklanmaktadır.

Ticari amaçlı olarak yapılacak kapalı halı sahalar 20mx40m’den başlayarak 30mx50m’ye kadar yapılabilmektedir. En çok tercih edilen ve 7×7 kişinin rahatça top oynamasına imkan sağlayan kapalı halı saha ölçüleri ise 30mx50m’dir. Ticari olarak yapılacak kapalı halı sahalarda 20mx40m genellikle küçük olmakla birlikte fiyat performans olarak 25mx45m kapalı halı saha yapımı tercih edilebilir.

Halı saha maliyetini etkileyen faktörler nelerdir?

Halı saha maliyetini suni çim halı modeli de etkilemektedir. Sentetik çim halı fiyatları fibrile, monofilament olması, hav boyu, sıklığı, omurgalı olması gibi faktörler ile değişir.

Ayrıca halı saha aydınlatmalarının LED olarak tercih edilmesi de fiyatı arttıran etkenlerden birisidir. LED aydınlatmaların ilk maliyeti çok yüksek olsa da yaklaşık bir buçuk sene gibi kısa bür sürede kendini amorti eder. 400W halide projektör yerine 100W LED projektör yeterli olacaktır.

Suni çim halı sahaya atılan granül de sahanın maliyetini etkiler. Siyah SBR granül yerine yüksek kalite gri granül veya yeşil granül kullanılması da fiyatı arttıran bir diğer faktördür.

Halı saha yapımı, halı saha yapımı maliyeti, halı saha suni çim halı fiyatları, kapalı halı saha kurulumu, sentetik çim, monofilament halı saha çimi, fibrile sentetik çim gibi konularda destek almak ve fiyat öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

Neden daha iyiyiz?
TEKNOLOJİ

Ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden son derece teknolojik ortamlarda üretilen ürünler olup, kurulumlarında da son teknolojik sistemler kullanmakta ve işlerimizi itina ile yapmaktayız.

ENDÜSTRİ DENEYİMİ

Sektörde yıllardır edindiğimiz deneyimlerimizle müşterilerimizin isteklerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gayret gösteriyoruz.

İSTATİSTİKLERİMİZ

Sürekli artış gösteren istatistik ve hizmetimizden memnun referanslarımız ile gönlünüzü almaya hazırız.

İNOVASYON

Yenlikçi ürünler ve sistemlerimiz ile sizlerin mekanlarına yeni bir hava katıyor, refah ortamını yükseltiyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Bitirdiğimiz projelerimiz ile müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyor, bu mutluluğun kalıcı olması için çalışıyoruz.

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Ürünlerimiz tamamen bakanlık onaylı ürünlerdir. Sağlığa uygun ürünler olmakla beraber aynı zamanda hijyeniktirler.

Ücretsiz Teklif Formu
Teklif almak için formu doldurunuz.

Formu doldurarak bizlere danışabilir yada teklif alabilirsiniz. Size en  kısa sürede dönüş yapacağız.

logo
Hakkımızda

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir.